Pink Spinning Heart Within A Heart

niedziela, 18 maja 2014

Moja nieobecność

Hej :* Tu kinderka

Przepraszam, że bardzo długo mnie nie było, ale miałam komputer w naprawie i nie miłam jak na bloga wejść.

Na szczęście wszystko w porządku i już jestem z wami :**

Na MSP już rzadko wchodze bo:
- nudno tam
-z MSP odeszła moja naja bez której nie moge żyć

`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`

Teraz troche z innej beczki :

31 Maja jest koncert Dawida Kwiatkowskiego w Strzelcach Opolskich na który jade, ale okazało się, żew ten sam dzień mam zawody i nie wiadomo czy się wyrobię.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i wkońcu po raz pierwszy zobacze mojego misiola :**

Paaa <3

kinderka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz