Hej :* Tu kinderka
Przepraszam, że bardzo długo mnie nie było, ale miałam komputer w naprawie i nie miłam jak na bloga wejść.
Na szczęście wszystko w porządku i już jestem z wami :**
Na MSP już rzadko wchodze bo:
- nudno tam
-z MSP odeszła moja naja bez której nie moge żyć
`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`
Teraz troche z innej beczki :
31 Maja jest koncert Dawida Kwiatkowskiego w Strzelcach Opolskich na który jade, ale okazało się, żew ten sam dzień mam zawody i nie wiadomo czy się wyrobię.
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i wkońcu po raz pierwszy zobacze mojego misiola :**
Paaa <3
kinderka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz