Pink Spinning Heart Within A Heart

niedziela, 18 maja 2014

Moja nieobecność

Hej :* Tu kinderka

Przepraszam, że bardzo długo mnie nie było, ale miałam komputer w naprawie i nie miłam jak na bloga wejść.

Na szczęście wszystko w porządku i już jestem z wami :**

Na MSP już rzadko wchodze bo:
- nudno tam
-z MSP odeszła moja naja bez której nie moge żyć

`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`o`

Teraz troche z innej beczki :

31 Maja jest koncert Dawida Kwiatkowskiego w Strzelcach Opolskich na który jade, ale okazało się, żew ten sam dzień mam zawody i nie wiadomo czy się wyrobię.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i wkońcu po raz pierwszy zobacze mojego misiola :**

Paaa <3

kinderka

krótki post

tu kinderka

Ostatnio dodałam post i nie ma go na blogu ... nie mam pojęcia czemu .... ten pisze tylko dla sprawdzenia

no to pa :*

kinderka

czwartek, 17 kwietnia 2014

Mój idol :3

Wiem, że to blog o MSP ale musicie coś o mnie wiedzieć xd

Tak więc. Moim idolem jest Dawid Kwiatkowski ( zaraz zaczną się hejty )

Bardzo go kocham ale niestety nie byłam na żadnym jego koncercie :c

Pierwszy raz go dopiero zobacze 31 Maja !!!!

Jaram sie tym !!! Mam nadzieję też że dostane jego autograf i go przytule ;3

Oto kilka jego piosenek:

1. https://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU

2. https://www.youtube.com/watch?v=zM3WW37U9aY

3. https://www.youtube.com/watch?v=2iGqSPAx5gs

Tylko trzy ale zawsze coś :3

Narazie ;**

kinderka

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

MSP HD

Heeej <3

Wczoraj zainstalowałam sobie MSP HD. Nawet fajne, prawie jak na kompie.
Wszystko obczajałam, aż wkońcu  weszłam na ,, vip ''
A tam NIESPODZIANKA !!!!!!!
Tam były:
* vip na tydz. elite za 3,59 zł !! :o
* vip na rok elite za 409 zł !!! :o
* vip na rok super po 350 zł ( chyba ) !! :o
Bym sobie kupiła vipa na tydz elite ale niestety to trzeba kartą kredytową. :(
Może wy skorzystacie ? c:
To już wszystko .. :**

Papatkii !! <3

kinderka

piątek, 11 kwietnia 2014

Przerwa

No heeej <3

Przepraszam, że mnie przez pewien czas na blogu nie było, ale nie miałam internetu :(
Ale już z wami jestem !!!!
To co chcecie porobić ? :3
propozycje w kom <3

Kocham was ;*

kinderka

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

200 wyświetleń !!!

Jej !!!!!
Mamy ponad 200 wyświetleń na blogu !!!! 
Jestem taka Happy !! 
Kocham was !!!
Chyba z tej okazji zrobię konkurs ;3
Ale to w najbliższym czasie ;*

Ciaooo <33

Kinderka

Nowa adminka

Heeej tu Olcia :*

Niedługo u mnie na blogu pojawi się nowa adminka, więc muszę wymyślić nazwę jak się będę podpisywać. :o
Już wiemm !!!! Będę kinderka :D
Mam nadzieję, że polubicie ją, jest bardzo miła :)

Paaa :**

kinderka