Pink Spinning Heart Within A Heart

czwartek, 17 kwietnia 2014

Mój idol :3

Wiem, że to blog o MSP ale musicie coś o mnie wiedzieć xd

Tak więc. Moim idolem jest Dawid Kwiatkowski ( zaraz zaczną się hejty )

Bardzo go kocham ale niestety nie byłam na żadnym jego koncercie :c

Pierwszy raz go dopiero zobacze 31 Maja !!!!

Jaram sie tym !!! Mam nadzieję też że dostane jego autograf i go przytule ;3

Oto kilka jego piosenek:

1. https://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU

2. https://www.youtube.com/watch?v=zM3WW37U9aY

3. https://www.youtube.com/watch?v=2iGqSPAx5gs

Tylko trzy ale zawsze coś :3

Narazie ;**

kinderka

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

MSP HD

Heeej <3

Wczoraj zainstalowałam sobie MSP HD. Nawet fajne, prawie jak na kompie.
Wszystko obczajałam, aż wkońcu  weszłam na ,, vip ''
A tam NIESPODZIANKA !!!!!!!
Tam były:
* vip na tydz. elite za 3,59 zł !! :o
* vip na rok elite za 409 zł !!! :o
* vip na rok super po 350 zł ( chyba ) !! :o
Bym sobie kupiła vipa na tydz elite ale niestety to trzeba kartą kredytową. :(
Może wy skorzystacie ? c:
To już wszystko .. :**

Papatkii !! <3

kinderka

piątek, 11 kwietnia 2014

Przerwa

No heeej <3

Przepraszam, że mnie przez pewien czas na blogu nie było, ale nie miałam internetu :(
Ale już z wami jestem !!!!
To co chcecie porobić ? :3
propozycje w kom <3

Kocham was ;*

kinderka

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

200 wyświetleń !!!

Jej !!!!!
Mamy ponad 200 wyświetleń na blogu !!!! 
Jestem taka Happy !! 
Kocham was !!!
Chyba z tej okazji zrobię konkurs ;3
Ale to w najbliższym czasie ;*

Ciaooo <33

Kinderka

Nowa adminka

Heeej tu Olcia :*

Niedługo u mnie na blogu pojawi się nowa adminka, więc muszę wymyślić nazwę jak się będę podpisywać. :o
Już wiemm !!!! Będę kinderka :D
Mam nadzieję, że polubicie ją, jest bardzo miła :)

Paaa :**

kinderka

niedziela, 6 kwietnia 2014

Nowy profil

Heej :**

Czy tylko mi nie podoba się nowy profil na MovieStarPlanet ?
Według mnie on jest brzydki ;/. Kiedyś był lepszy ;/
Oto on:
Beznadziejny ;/. Chciałabym aby modzi to zmienili tak jak to kiedyś było. Zgadzacie się ? :) Napiszcie w kom :**

Bay <3

sobota, 5 kwietnia 2014

Szukam admina

Jak sam tytuł wskazuje szukam admina :). Może to być chłopak lub dziewczyna obojętne mi to. Musi umieć:
- prowadzić bloga
- być miłym
I chyba coś jeszcze ale nie pamiętam XD
Piszta mi na MSP lub w komentarzach :)

Ciaoo ;**

Super sposób na szybkie zarabianie sc !!

Już z około miesiąc stosuje pewny sposób na szybkie zarabianie sc. Szybko on sie rozchodzi po MSP i możecie go już znać, ale dla tych co nie znają napiszę instrukcję ...

INSTRUKCJA
1.  Wejdź w ,, Przyjaciele ''
2. Potem nad waszymi znajomymi jest napisane coś takiego ,, Zaproś przyjaciół i otrzymuj StarCoins '' ... naciskamy to.
3. Wpisujemy swój e-mail ( np. krysia1234@wp.pl )
4. Wchodzimy w WASZĄ pocztę
5. Wchodzimy w post od MSP.
6. I tam jest link .... naciskamy go.
7. Gdy strona się załaduje wyskoczy okienko .... Dajemy ,, TAK ''
8. Tworzymy MovieStar
9. Musimy osiągnąć 3 level ( wystarczy, że pozbieracie wszystkie prezenty i zrobicie jedno zadanie )
10. Logujemy się na swoje konto
11. Na koncie pojawia się dodatkowe 200sc :)

Myślę, że pomogłam. Paaa <3

czwartek, 3 kwietnia 2014

Nowe animki

Widzieliście już nowe animki na MSP ? Jak tak to podobają się wam ? Mi bardzo ! *-*
Dam zdjęcia animek:
1.
2. 
3.
4.
5. 
6.
7.

To nie są wszystkie animacje z tego konkursu. Przepraszam, ale nie mam za bardzo czasu aby je dodać.
Paaa :*






Nowy wystrój i MovieStar

UWAGA INFORMACJA !!
Dziś lub jutro zrobię nowy wygląd bloga :)
Mam nadzieję, że wam się spodoba ale jeszcze muszę ogarnąć parę rzeczy XD

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dzisiaj zgłosiło mi się parę osób do zapisania ich na blogu. To są ich nicki ( loginy ):
XDAlakingaXD ( najka *-* )
czastin% ( chłopak <33 )
Gwiazdkaa <3 ( kwiatonatorka ^-^ )
różowa026 ( najka *-* )
kija ROCK
karapara234

Jeśli się pomyliłam w nazwie to przepraszam !! :)

Jak chcesz się tu znaleźć napisz w kom nazwę to cię wpiszę :)

Papa :*