Wiem, że to blog o MSP ale musicie coś o mnie wiedzieć xd
Tak więc. Moim idolem jest Dawid Kwiatkowski ( zaraz zaczną się hejty )
Bardzo go kocham ale niestety nie byłam na żadnym jego koncercie :c
Pierwszy raz go dopiero zobacze 31 Maja !!!!
Jaram sie tym !!! Mam nadzieję też że dostane jego autograf i go przytule ;3
Oto kilka jego piosenek:
1. https://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU
2. https://www.youtube.com/watch?v=zM3WW37U9aY
3. https://www.youtube.com/watch?v=2iGqSPAx5gs
Tylko trzy ale zawsze coś :3
Narazie ;**
kinderka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz