Pink Spinning Heart Within A Heart

czwartek, 17 kwietnia 2014

Mój idol :3

Wiem, że to blog o MSP ale musicie coś o mnie wiedzieć xd

Tak więc. Moim idolem jest Dawid Kwiatkowski ( zaraz zaczną się hejty )

Bardzo go kocham ale niestety nie byłam na żadnym jego koncercie :c

Pierwszy raz go dopiero zobacze 31 Maja !!!!

Jaram sie tym !!! Mam nadzieję też że dostane jego autograf i go przytule ;3

Oto kilka jego piosenek:

1. https://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU

2. https://www.youtube.com/watch?v=zM3WW37U9aY

3. https://www.youtube.com/watch?v=2iGqSPAx5gs

Tylko trzy ale zawsze coś :3

Narazie ;**

kinderka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz