Heeej <3
Wczoraj zainstalowałam sobie MSP HD. Nawet fajne, prawie jak na kompie.
Wszystko obczajałam, aż wkońcu weszłam na ,, vip ''
A tam NIESPODZIANKA !!!!!!!
Tam były:
* vip na tydz. elite za 3,59 zł !! :o
* vip na rok elite za 409 zł !!! :o
* vip na rok super po 350 zł ( chyba ) !! :o
Bym sobie kupiła vipa na tydz elite ale niestety to trzeba kartą kredytową. :(
Może wy skorzystacie ? c:
To już wszystko .. :**
Papatkii !! <3
kinderka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz