Pink Spinning Heart Within A Heart

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

MSP HD

Heeej <3

Wczoraj zainstalowałam sobie MSP HD. Nawet fajne, prawie jak na kompie.
Wszystko obczajałam, aż wkońcu  weszłam na ,, vip ''
A tam NIESPODZIANKA !!!!!!!
Tam były:
* vip na tydz. elite za 3,59 zł !! :o
* vip na rok elite za 409 zł !!! :o
* vip na rok super po 350 zł ( chyba ) !! :o
Bym sobie kupiła vipa na tydz elite ale niestety to trzeba kartą kredytową. :(
Może wy skorzystacie ? c:
To już wszystko .. :**

Papatkii !! <3

kinderka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz