Pink Spinning Heart Within A Heart

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Nowa adminka

Heeej tu Olcia :*

Niedługo u mnie na blogu pojawi się nowa adminka, więc muszę wymyślić nazwę jak się będę podpisywać. :o
Już wiemm !!!! Będę kinderka :D
Mam nadzieję, że polubicie ją, jest bardzo miła :)

Paaa :**

kinderka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz