Heej :**
Czy tylko mi nie podoba się nowy profil na MovieStarPlanet ?
Według mnie on jest brzydki ;/. Kiedyś był lepszy ;/
Oto on:
Beznadziejny ;/. Chciałabym aby modzi to zmienili tak jak to kiedyś było. Zgadzacie się ? :) Napiszcie w kom :**
Bay <3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz