sobota, 5 kwietnia 2014
Szukam admina
Jak sam tytuł wskazuje szukam admina :). Może to być chłopak lub dziewczyna obojętne mi to. Musi umieć:
- prowadzić bloga
- być miłym
I chyba coś jeszcze ale nie pamiętam XD
Piszta mi na MSP lub w komentarzach :)
Ciaoo ;**
1 komentarz:
Karolinkaqs
5 kwietnia 2014 11:31
Jam chętna! ;3
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Jam chętna! ;3
OdpowiedzUsuń