Pink Spinning Heart Within A Heart

czwartek, 3 kwietnia 2014

Nowy wystrój i MovieStar

UWAGA INFORMACJA !!
Dziś lub jutro zrobię nowy wygląd bloga :)
Mam nadzieję, że wam się spodoba ale jeszcze muszę ogarnąć parę rzeczy XD

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dzisiaj zgłosiło mi się parę osób do zapisania ich na blogu. To są ich nicki ( loginy ):
XDAlakingaXD ( najka *-* )
czastin% ( chłopak <33 )
Gwiazdkaa <3 ( kwiatonatorka ^-^ )
różowa026 ( najka *-* )
kija ROCK
karapara234

Jeśli się pomyliłam w nazwie to przepraszam !! :)

Jak chcesz się tu znaleźć napisz w kom nazwę to cię wpiszę :)

Papa :*

1 komentarz: